GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 15915114

nr 1591 5114

Tallrikar

+ vaser, 4 delar, Kina. Diameter: 22 cm, höjd: 17 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 22 januari 2024
kl 20:26:19