GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 10289384
nr 1028 9384
Tallrikar
4 st. Kina, bland annat Imari
Kondition: skador /lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2016
kl 18:43:45
100 kr
Tallrikar
Kondition: skador /lagningar
nr 1028 9384
Tallrikar
4 st. Kina, bland annat Imari
Kondition: skador /lagningar
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 28 mars 2016 |