GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7908126

nr 790 8126

Tallrikar

4 + 2, Kina, 1700-/1800-tal, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 12 november 2012
kl 18:21:45

7/11 09:58:35 1      100 kr
9/11 12:04:50 2      Vinnande bud