GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5213251

nr 521 3251

Tallrikar

2 st. Kina, 1800-tal, dia 21 (nagg)

Utrop:

300 kr

Såld:

650 kr

måndag 28 april 2008
kl 16:58:15