GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5486821

nr 548 6821

Tallrikar

4+2, Kina 1700-tal, dia;22+20 (2st med nagg och mindre sprickor)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 27 oktober 2008