GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5326051

nr 532 6051

Tallrikar

4st, Kina 1800-tal (skador)

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 14 juli 2008
kl 17:58:58