GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 8996347

nr 899 6347

PLATES

7 pcs, China, wear, damages.

7 st, Kina

Condition: slitage, skador

800

SEK 1100

Monday June 9 2014
at 19:40:12