GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 12476220
nr 1247 6220
Tallrik
fajans. Diameter: 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 18:15:29
3/4 16:18:25