BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 5542717

nr 554 2717

Takarmatur

Tapio Wirkkala (1915-1985), Finland, För Idman, 60-tal, etikettmärkt, Dia17

Kondition: nagg

måndag 24 november 2008
kl 17:48:54