BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 15539433

nr 1553 9433

Takarmatur

blyinfattat glas. Höjd: 26 cm, diameter: ca 50 cm

Kondition: skador, slitage

Utrop:

300 kr

måndag 31 juli 2023
kl 19:55:17