![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 6798042
*
nr 679 8042
Takarmatur
50-tal, textilskärm, diameter: 50
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 19:58:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 22:09:15
1
100 kr
30/1 13:05:23
2
150 kr
30/1 14:38:18
3
Vinnande bud
30/1 14:45:11
2
250 kr
30/1 14:45:45
2
350 kr
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor textilskärm
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13
-
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31
*
Takarmatur
Läs mer om 50-tal
nr 679 8042
Takarmatur
50-tal, textilskärm, diameter: 50
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 22:09:15 | 1 | 100 kr |
30/1 13:05:23 | 2 | 150 kr |
30/1 14:38:18 | 3 | Vinnande bud |
30/1 14:45:11 | 2 | 250 kr |
30/1 14:45:45 | 2 | 350 kr |
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.![](/tema/themes/{3BD31E09-93AA-442B-B361-CD88DBDE1EDB}_183x97.jpg)
Läs mer om 50-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor textilskärm
-
5238 Takarmatur
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors, pla..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
5030 Takarmatur
mässing och glas, Höjd: 72cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:13 -
5255 Takarmatur
med glaskupor, 1930-tal. Diameter: 68 cm, höjd: ca..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:22
-
4100 Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:31