MÖBLER / Bord / Bord 15915222

nr 1591 5222

Bord

1700-/1800-tal, med klaff och låda, Längd 136 cm + 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 78 cm

Kondition: åldersrelaterat slitage

Utrop:

4.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 22 januari 2024
kl 18:46:02

Superellipsbordet