BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 17132046
nr 1713 2046
Piero Fornasetti
(1913-1988), Italien
Bordslampfot, "Viso". Porslin och mässing. Höjd: 44 cm
Kondition: slitage, repa/repor
Utrop:
12.000 kr
Såld:
8.000 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:31:22
14/7 20:02:10
Piero Fornasetti
Läs mer om Piero Fornasetti