MÖBLER / Bord / Bord 5016260

nr 501 6260

Bord

'Breakfast Table', Regency, England. Mahogny. Längd: 120, Bredd: 100, Höjd: 70 cm, Fällbar rektangulär skiva med rundade hörn, på tredelad fot med mässingsbeskodda tassfötter i förgylld brons, samt hjultrissor. Smärre skador

Utrop:

300 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 17 december 2007