MÖBLER / Bord / Bord 5016260
nr 501 6260
Bord
'Breakfast Table', Regency, England. Mahogny. Längd: 120, Bredd: 100, Höjd: 70 cm, Fällbar rektangulär skiva med rundade hörn, på tredelad fot med mässingsbeskodda tassfötter i förgylld brons, samt hjultrissor. Smärre skador
Utrop:
300 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 17 december 2007
300 kr
1.200 kr
400 kr
1.600 kr
2.100 kr