MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Syskrin med handtag 17516230

nr 1751 6230

Syskrin med handtag

Utfällbart, 1940s, wood. Length: 42-94. Height: 23-35 cm, wear, colour loss.

Utfällbart, 1940-tal, trä. Längd: 42-94. Höjd: 23-35 cm

Condition: slitage, färgbortfall

SEK 100

Monday December 15 2025
at 20:43:00

13/12 12:46:41 1      Vinnande bud