MÖBLER / Bord / Sybord 17144488

nr 1714 4488

Sybord

Teak, 1960-tal. Bredd: 60 cm. Djup: 40 cm, höjd: 50 cm, med innehåll

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:19:38

25/7 08:24:43 1      500 kr
28/7 20:14:38 2      Vinnande bud