FURNITURE / Tables / Lady's working table 7347225
nr 734 7225
LADY'S WORKING TABLE
Victorian style, length: 61, width: 40, height: 75, slitage/skador.
Nyrokoko, längd: 61, djup: 40, höjd: 75
Condition: slitage/skador
300
SEK 400
Monday January 16 2012
at 19:06:12
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr