MÖBLER / Bord / Sybord 9772252
nr 977 2252
Sybord
Nyrokoko, längd: 60 cm, djup: 45 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 19:07:45
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)