MÖBLER / Bord / Sybord 12476138

nr 1247 6138

Sybord

Nyrokoko, Bredd: 49cm. Djup: 36cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:08:02

3/4 10:45:53 1      100 kr
8/4 10:44:07 2      Vinnande bud

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.