MÖBLER / Bord / Sybord 15774018
nr 1577 4018
Sybord
Louis XV-stil. Bredd: 60 cm, djup: 39 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2023
kl 20:07:53
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr