MÖBLER / Bord / Sybord 9996846

nr 999 6846

Sybord

Karl Johan, längd: 63 cm, djup: 45 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 december 2015
kl 20:06:29

4/12 09:30:08 1      Vinnande bud
4/12 09:36:00 1      justering av budtak

Karl Johanstil/Empir
Senempiren