MÖBLER / Bord / Sybord 13141250

nr 1314 1250

Sybord

1880-tal. Bredd: 57, djup: 37 cm, höjd: 74 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:15:11