ÖVRIGT / Diverse / Svepask 16694254
nr 1669 4254
Svepask
"1727", bemålad, diameter: 22,5, höjd: 10,5 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:32:50
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr