MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 16428226
nr 1642 8226
Stolar
+ sittpuff, 3 delar, 1930-/40-tal, svärtade ben, puff. Diameter: 63 cm, höjd: 37 cm, stolar. H 83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:19:12
100 kr
150 kr
250 kr