FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5522237
nr 552 2237
CHAIRS
Lenght: ()
9 st, 6 + 3 st, Sent 1800-tal
Condition: slitage, skador
300
SEK 900
Monday November 17 2008
at 19:33:24
600 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr