MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8805377
nr 880 5377
Stolar
1 par, rokokostil, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:13:03
300 kr
800 kr
400 kr
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.200 kr