MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6947565
nr 694 7565
Stolar
1 par, 1800-tal, björk
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2011
kl 17:54:46
25/4 10:21:23
100 kr
25/4 13:04:31