MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7016288
nr 701 6288
Stolar
4 st, "Fanett", Tapiovaara
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 juni 2011
kl 19:32:38
850 kr
1.000 kr