MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10335518
nr 1033 5518
Stolar
2+ 1, Allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:53:44
100 kr
250 kr