MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9963809
nr 996 3809
Stolar
7 st, 1880-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 november 2015
kl 19:32:34
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr