GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Stengodsvas 3594650

nr 359 4650

Stengodsvas

sign. J.A, Höganäs, H.37 (nagg)

Utrop:

100 kr

måndag 2 maj 2005

Signe Persson-Melin (f. 1925)