GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 5646495

nr 564 6495

Stekfat

Lenght: ()

2 st, Kina, l.25-37

Condition: slitage, skador

100

SEK 650

Monday February 2 2009
at 18:52:59