GLASS & CERAMICS / Ceramics / Stekfat 5598767
nr 559 8767
Stekfat
Lenght: ()
Kina, 17/1800-tal, längd: 37
Condition: slitage, skador, nagg
Withdrawn
Monday December 22 2008
at 19:30:07