GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 7696073

nr 769 6073

MEAT DISH

China, 19th century, length: 33, nagg.

Kina, 1800-tal, längd: 33

Condition: nagg

400

SEK 400

Monday August 6 2012
at 18:47:06

5/8 16:12:58 1      350 kr
6/8 11:29:00 2      Vinnande bud