GLASS & CERAMICS / Ceramics / Meat dish 5966577
nr 596 6577
MEAT DISH
China, 18th/19th century, length: 45, nagg.
Kina, 1700-/1800-tal, längd: 45
Condition: nagg
300
SEK 850
Monday August 31 2009
at 18:28:10
800 kr
400 kr
500 kr
800 kr
MEAT DISH
Condition: nagg
nr 596 6577
MEAT DISH
Condition: nagg
| Estimate: | 300 |
| Sold: | SEK 850 |
Monday August 31 2009 |