MÖBLER / Bord / Spelbord 5508163
nr 550 8163
Spelbord
nyrokoko, med schackbräde, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:32:22
3/11 08:27:30
350 kr
3/11 15:05:42