FURNITURE / Tables / Games table 9658316

nr 965 8316

GAMES TABLE

baroque style, 1880s, length: 95 cm, width: 48 cm, height: 78 cm, wear.

Barockstil, 1880-tal, längd: 95 cm, djup: 48 cm, höjd: 78 cm

Condition: slitage

1500

SEK 7400

Monday June 1 2015
at 19:56:12