FURNITURE / Tables / Spelbord 5486769

nr 548 6769

Spelbord

Lenght: ()

1880-tal Mahogny, längd: 86, djup: 43, höjd: 77

Condition: Normalt bruksslitage

1000

SEK 600

Monday October 27 2008
at 17:12:50

24/10 17:13:14 1      Vinnande bud