MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 13062500

nr 1306 2500

Spegelbyrå

Tidigt 1900-tal, Bemålad. Bredd: 105, djup: 50 cm, höjd: 169 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

måndag 10 februari 2020
kl 18:40:43