MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 11154280
nr 1115 4280
MIRROR CHEST
length: 103 cm, width: 43 cm, height: 150 ca, wear, damages, cracks, fanérbortfall.
längd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 150 ca
Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor, fanérbortfall
800
SEK 250
Monday June 19 2017
at 18:16:27
100 kr
150 kr
200 kr