MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 11154280

nr 1115 4280

MIRROR CHEST

length: 103 cm, width: 43 cm, height: 150 ca, wear, damages, cracks, fanérbortfall.

längd: 103 cm, djup: 43 cm, höjd: 150 ca

Condition: slitage, skador, spricka/ sprickor, fanérbortfall

800

SEK 250

Monday June 19 2017
at 18:16:27