MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegelbyrå 5016513

nr 501 6513

Spegelbyrå

Lenght: ()

1920-tal, vitmålad, längd: 93, djup: 56, höjd: 170 (slitage)

100

SEK 2400

Monday December 17 2007
at 17:43:47