ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6616583
nr 661 6583
Sent 1800-tal, höjd: 95
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 19:58:50
350 kr
350 kr
400 kr