ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11543142
nr 1154 3142
nyrokoko, 56x60
Kondition: skador, slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:30:45
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.