![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10458363
*
nr 1045 8363
Spegel
Jugendram, 77x63
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 juli 2016
kl 19:47:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/7 10:01:51
1
300 kr
4/7 19:28:45
2
500 kr
4/7 19:29:37
1
450 kr
4/7 19:29:37
2
500 kr (Budbetjänt)
4/7 19:29:56
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1045 8363
Spegel
Jugendram, 77x63
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 juli 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/7 10:01:51 | 1 | 300 kr |
4/7 19:28:45 | 2 | 500 kr |
4/7 19:29:37 | 1 | 450 kr |
4/7 19:29:37 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
4/7 19:29:56 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)