ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9201731
nr 920 1731
SPEGEL
empirestil, höjd: 102 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:18:24
350 kr