ÖVRIGT / Speglar / Spegel 15086404
nr 1508 6404
1950-tal, 101x61 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:23:31
9/12 17:08:51