![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10717477
*
nr 1071 7477
Spegel
20-tal, 111x52
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 november 2016
kl 19:53:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/11 21:03:02
1
100 kr
28/11 15:44:11
2
200 kr
28/11 15:47:04
1
200 kr
28/11 15:47:04
2
200 kr (Budbetjänt)
28/11 15:47:26
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1071 7477
Spegel
20-tal, 111x52
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/11 21:03:02 | 1 | 100 kr |
28/11 15:44:11 | 2 | 200 kr |
28/11 15:47:04 | 1 | 200 kr |
28/11 15:47:04 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
28/11 15:47:26 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)