ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11543444
*
nr 1154 3444
Spegel
147x66
Kondition: nutida
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 januari 2018
kl 20:08:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/12 18:41:33
1
100 kr
8/1 15:56:28
2
200 kr
8/1 16:11:37
1
200 kr
8/1 16:11:37
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 16:11:48
1
250 kr
8/1 19:05:07
3
400 kr
8/1 19:55:57
4
350 kr
8/1 19:55:57
3
400 kr (Budbetjänt)
8/1 19:57:09
4
450 kr
8/1 19:59:47
5
500 kr
8/1 20:03:15
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30
-
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49
-
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27
*
Spegel
Kondition: nutida
Läs om budbetjänten
nr 1154 3444
Spegel
147x66
Kondition: nutida
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 januari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/12 18:41:33 | 1 | 100 kr |
| 8/1 15:56:28 | 2 | 200 kr |
| 8/1 16:11:37 | 1 | 200 kr |
| 8/1 16:11:37 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 8/1 16:11:48 | 1 | 250 kr |
| 8/1 19:05:07 | 3 | 400 kr |
| 8/1 19:55:57 | 4 | 350 kr |
| 8/1 19:55:57 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 8/1 19:57:09 | 4 | 450 kr |
| 8/1 19:59:47 | 5 | 500 kr |
| 8/1 20:03:15 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:24 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:30 -
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:49 -
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:27



