FURNITURE / Tables / Coffee table 6834425

nr 683 4425

COFFEE TABLE

jacaranda, length: 150, width: 55, height: 50, wear, damages.

trä, längd: 150, djup: 55, höjd: 50

Condition: slitage, skador

300

SEK 450

Monday February 28 2011
at 18:43:25