MÖBLER / Bord / Soffbord 13546640

nr 1354 6640

Soffbord

med tidningshylla, 1960-tal, ek. Bredd: 120 cm. Djup: 44 cm. Höjd: 54 cm

Kondition: Fanérskador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:02:50